У тенетах субкультури


 https://prozoro.net.ua/wp-content/uploads/2023/03/izobrazhenie_2023-03-01_101159349.png

У декількох містах України відбулися вуличні акції за участю підлітків і молоді. Учасники заворушень одягаються у чорний одяг та влаштовують масові бійки в громадських місцях..

Це представники руху «ПВК «Редан», заснованого у росії. Появу субкультури пов’язують із японським аніме-серіалом «Hunter x Hunter». Там зображене бандитське угрупування «Геней Рьодан», символом якого були павук і цифра 4.

Російська технологія, яку опрацьовують в Україні

У радянський період – у 1980-х – такі рухи й масові побиття між підлітками були дуже характерними.

Так насаджують z-івську психологію у молоді, щоб потім сформувати групи для певних агресивних дій. Це російська технологія, яка була досить вдало опрацьована в росії і яку зараз впроваджують в Україні. Це небезпечно через початок хаосу. А якщо є такі агресивні дії, поліціянти та Нацгвардія відволікаються на це.

 

Організатори акцій використовують підліткові потреби

Те, що підлітки хочуть бути разом, – їхня провідна діяльність. Тобто інтимне спілкування в плані пошуку близького оточення, друзів, можливости проявитися і бути важливим. Підлітковий – це вік, коли підлітки переглядають усе те, чого їх вчили, й обирають свої цінності та шлях. Тому в такому віці з дітьми важко, бо вони відкидають усе, що знали раніше.

 

З іншого боку, дорослі використовують цю підліткову потребу й фінансують одяг та організацію вуличних акцій. Проводимо паралелі з координованою підлітковою грою «Синій кит». Її учасники часто закінчували самогубством.

Росіяни намагаються збурити невдоволення в Україні. А діти не мають досвіду та сприймають війну по-різному. І якщо для дорослих рік ніби промайнув, для дитини – це ціле життя.

Останні 10 років діти дуже зацікавлені аніме, тому підґрунтя такої операції добре підготоване. Водночас потрібно враховувати, як виховують підлітка, які настрої та цінності в родині.

Наші ЗМІ та патріотичні сили намагаються представити, що ми в єдиному пориві в цій війні, але насправді досі є люди, які були за росію і є за росію досі. Потрібно спиратися на те, що відбувається в дітей удома.  Дуже сумнівно, що дитина, яку виховують у патріотичній сім’ї та якій прищеплюють українські цінності, зараз може піти на такі акції. Крім того, стосунки з батьками можуть бути напруженими, і це виливається в такий протест.

 

Коментарі